nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Pokaż filtry

  ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

  ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

  Ręczniki – niezbędne wyposażenie każdej łazienki

  Ręczniki


  Ręczniki - nexterio.pl

  Ręczniki to dość rozległy temat, który obejmuje zarówno ręczniki łazienkowe, jak i kąpielowe. Ręczniki różnią się ozdobami, kolorystyką czy materiałem, z którego je wykonano. Jeżeli chodzi o ręczniki do domowej łazienki, tutaj wiadomo – ze względów higienicznych każdy z domowników musi mieć co najmniej jeden tylko dla siebie.

  Ręczniki kąpielowe – co warto wiedzieć?

  Tradycyjne ręczniki kąpielowe to właśnie uzupełnienie każdej łazienki. Dobrze, aby na jedną osobę przypadały co najmniej dwa – jeden przeznaczony do wycierania rąk i twarzy, drugi – do reszty ciała. Takie rozwiązanie jest najbardziej higieniczne. Oczywiście ręczniki kąpielowe należy dobierać pod katem budowy ciała – dla osób dorosłych będą znacznie większe niż dla dzieci.

  Ręczniki plażowe – praktyczne i wygodne

  Ręczniki plażowe nie są tym samym, co kąpielowe, choć oczywiście – można się w nie wycierać. Jednak, jak sama nazwa wskazuje, służą do wylegiwania się na słońcu. Dlatego też często posiadają wymyślne wzory i oryginalną kolorystykę. Ręczniki plażowe należy dobierać pod względem wzrostu – po rozłożeniu musi zmieścić się na nim osoba korzystająca z ręcznika.

  Ręczniki frotte – najpopularniejszy materiał

  Zarówno wśród plażowych, jak i kąpielowych dominują ręczniki frotte. Ten miękki, przyjemny w dotyku i świetnie wchłaniający wilgoć materiał jest bardzo praktyczny zarówno w domu, jak i poza nim. Warto zauważyć, że najczęściej ręczniki dla dzieci to właśnie ręczniki frotte. Z powodu swojej delikatności nie mają negatywnego wpływu na delikatną skórę dziecka.