Facebook
Loading...
nawet 90% taniejnawet 90% taniej płytki od 1 złpłytki od 1 zł gwarancja najniższej cenygwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorówponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Podkłady higieniczne – dla kogo i jakie?

Podkłady higieniczne


Podkłady higieniczne - nexterio.pl

Podkłady higieniczne mają wielorakie zastosowanie. Mogą służyć zarówno w domu, gdzie są małe dzieci, jak i osoby starsze. Ich zadanie to zachowanie materaca w czystości, a zwłaszcza ochrona przed zabrudzeniami. Podkłady higieniczne przeznaczone są także dla osób przewlekle chorych, które rzadko lub wcale nie wstają z łóżek – ich miękki materiał posłuży do ochrony przed odleżynami. Dzięki temu również, spędzające dużo czasu na śnie, niemowlaki zapewniony mają komfortowy wypoczynek.

Podkłady higieniczne Seni – popularny produkt na rynku

Jednym z najpopularniejszych produktów tego typu są podkłady higieniczne Seni. Cechuje je wkład chłonny z pulpy celulozowej, ochraniany przez nieprzepuszczalną folię. Często stosowane są w sanatoriach, szpitalach i podobnych miejscach, gdzie znajdują się osoby leżące przez dłuższy czas. Choć podkłady higieniczne Seni nie są jedyne na rynku, to właśnie one świetnie spełniają swoją rolę ochronną w przypadku osób zmuszonych do przebywania w łóżku.

Podkład higieniczny – jaki rozmiar wybrać?

Każdy podkład higieniczny musi zostać dobrany w ten sposób, aby wypełniał powierzchnię łóżka, dzięki czemu ochroni je przez ewentualnym zanieczyszczeniem. Podkłady sprzedawane są w różnych rozmiarach – od 80 x 200 cm po nawet 120 x 200 cm, a nawet większe. Można więc bez problemu dobrać podkład higieniczny do swojego łóżka. Ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych.