Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet

Panele podłogowe WILD WOOD PREMIUM FLOOR NATURAL PARQUET AC6 8 mm

Kod produktu: 168057
-19%
117,99 zł /m2
144,99 zł Cena katalogowa producenta
OSZCZĘDZASZ 27 zł
Cena za karton: 245,42 zł
Dostawa z:

1 kar = 2,08 m2

Dostępność towaru potwierdzimy w ciągu 2 dni roboczych.

Uwaga! Na magazynie posiadamy m2.

Darmowy odbiór w sklepie

Koszt dostawy: od 20.00 zł (Przesyłka kurierska)

Dane techniczne

Opis Produktu

Panele podłogowe Wild Wood Premium Natural Parquet AC6 8 mm

Każda podłoga WILD WOOD PREMIUM FLOOR to arcydzieło, które zostało stworzone ręcznie z pełną dbałością z myślą o trwałości i utrzymaniu naturalnego piękna i prostoty. Otrzymujemy dzięki temu niepowtarzalne rozwiązania dekoracyjne o najwyższej jakości nieporównywalnej z czymkolwiek innym, ekskluzywne i bardzo wyrafinowane.

Modne klasyczne wzory inspirowane europejskimi pałacami z 18-tego i 19-tego wieku. Jodełki, Point de Hongrie czy Versailles to przykłady najznakomitszych intarsji.

Każda z podłóg laminowanych WILD WOOD PREMIUM FLOOR została stworzona tak, by naśladować produkt rzemieślniczy, który zachowa swoje naturalne piękno i właściwości techniczne przez cały okres użytkowania. Aby osiągnąć ten cel, inwestujemy wszystkie nasze zasoby i wysiłki w projektowanie każdego detalu, stosowania unikatowych technologii produkcyjnych i wybieraniu materiałów w najwyższym rygorze technicznym. W wyniku tego otrzymujemy niepowtarzalne rozwiązania dekoracyjne, charakteryzujące się niezwykłą oryginalnością, ekskluzywnością, wyrafinowaniem i elegancją.

WILD WOOD PREMIUM FLOOR parkiety laminowane zostały wyprodukowane w najwyższej jakości materiałów i dlatego odznaczają się najlepszą jakością i specyfikacjami technicznymi. Są one odporne na ścieranie, uderzenia, zarysowania i wilgoć (antypoślizgowe). Odznaczają się klasą AC6, klasą użytkową 33 i maja gwarancję na ponad 25 lat*. Co więcej, podłogi laminowane lub syntetyczne są ognioodporne, antystatyczne, antybakteryjne, antyalergiczne i wodoodporne dzięki czemu idealnie nadają się dla rodzin, do montażu w salonie, kuchni, łazience i przestrzeniach handlowych, gdzie tradycyjny parkiet jest zbyt delikatny. Dzięki systemowi kotwienia oferują duży stopień odporności na ciągnięcie, a dzięki opatentowanym technologiom takim jak jointguard, microbevel, interplank, longstrip, multidirection i wielu innym, podłogi WILD WOOD PREMIUM FLOOR wyróżniają się realizmem wzornictwa.

Jedną z największych zalet podłóg laminowanych WILD WOOD PREMIUM FLOOR jest to, że są one łatwe w montażu. Bez trudnych prac, bez brudzenia się, w krótkim czasie. Dzięki temu są one idealnym produktem do zmiany dowolnego wnętrza i pozwalają na przerzucenie kosztów robocizny na montaż podłóg z innych typów materiałów.Montaż wykonywany jest bez jakichkolwiek klejów lub śrub, a pływający montaż wykonywany jest na podkładzie o właściwościach izolacyjnych akustycznie i termicznie, co pomaga ulepszyć komfort, jakość i efektywność energetyczną domów i nieruchomości. Jest to jakość bardzo pożądana przez architektów, inżynierów i specjalistów technicznych, który dążą do tego, by ich projekty były coraz bardziej ekonomiczne i wysokiej jakości.

* dodatkowo przy zastosowaniu dedykowanego podkładu marki WILD WOOD klient zyskuje dożywotnią gwarację na produkt !.

Gwarancja

Gwarancja domowa: 25 lat lub dożywotnia przy zastosowaniu dedykowanego podkładu marki WILD WOOD

Gwarancja użyteczności publicznej: 5 lat