Bateria umywalkowa stojąca CORIO chrom. Łazienkowa bateria umywalkowa Deante to połączenie świetnego designu oraz praktycznych rozwiązań ekologicznych. Korpus wykonany został z wysokiej jakość mosiądzu, który gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez wiele lat. Klasyczne linie sprawiają, że świetnie komponuje się innymi elementami wystroju w łazienkach tradycyjnych i bardziej modernistycznych.
Bateria wyposażona w aerator napowietrzający strumieńBateria wyposażona została w aerator, dzięki któremu strumień wody jest idealnie napowietrzony i miękki. Rozwiązanie to poprawia komfort użytkowania, zarazem ograniczając zużycie wody, co przekłada się na niższe rachunki domowe. Zyskujesz też poczucie, że przyczyniasz się do dbania o naszą planetę.
Klasa przepływu Z (4-9 l/min) pozwala na zredukowanie zużycia wodyKlasa przepływu Z oznacza, że w ciągu minuty przez baterię przepływa od 4-9 litrów wody. Strumień jest zarazem komfortowy w użytkowaniu, gdyż zadbaliśmy o jego doskonałe napowietrzenie. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zwraca się uwagę na ekologiczną i ekonomiczną odpowiedzialność – czyli również w Twoim domu!
Specyfikacja produktuBATERIA
- wykończenie: chrom
- rodzaj baterii: jednouchwytowa, mieszaczowa
- sposób montażu: stojący
- klasa przepływu: Z - 4-9 l/min
- grupa akustyczna: I dB
GŁOWICA DO BATERII
- rozmiar głowicy ceramicznej: 40 mm
WYLEWKI
- zasięg wylewki bateryjnej: 112 mm
- materiał: mosiądz
AERATORY
- typ aeratora: płaski
- rozmiar aeratora: M24
WĘŻYKI PRZYŁĄCZENIOWE
- długość: 450 mm
- gwint od instalacji: 3/8''
- gwint przyłącza: M10
Dane dostawcy:
Deante Sp. z o.o.:
adres: ul. Twarda 11/13; 95-100 Zgierz
e-mail: deante@deante.pl