Ścianka prysznicowa PRIZMA walk-in przesuwna 100x195 cm stal szczotkowana
Ścianka prysznicowa Prizma doskonale współgra z nowoczesnymi projektami łazienek, oferując funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni nawet w kompaktowych pomieszczeniach. Wyrafinowane wykończenie w stali szczotkowanej dodaje ściance Prizma unikatowego charakteru, tworząc spójny wygląd w połączeniu z armaturą w tym samym kolorze. Użycie wytrzymałego szkła hartowanego zapewnia bezpieczeństwo i trwałość. Dodatkowo, innowacyjna powłoka hydrofobowa Active-cover ułatwia czyszczenie ścianki i zapobiega osadzaniu się kamienia.
Hydrofobowa powłoka Active Cover, ułatwiająca spływanie wody po szybie Szkło w kabinach zostało pokryte innowacyjną powłoką hydrofobową Active Cover, która odpycha cząsteczki wody od powierzchni szyby i tym samym znacznie ogranicza powstanie kamienia. Powłoka nanoszona jest podczas produkcji szkła, co gwarantuje jej długą trwałość i niezawodność.
Bezpieczne i wytrzymałe szkło hartowane Szkło hartowane ma twardszą powierzchnię i jest bardziej odporne na zarysowania, uderzenia i nagłe zmiany temperatury.
Specyfikacja produktu
Możliwość zamontowania kabiny bez brodzika, bezpośrednio na płytkach: TAK
Bezpieczne i wytrzymałe szkło hartowane
Wykończenie szkła: transparentne
Grubość szkła hartowanego: 6 mm
Drzwi odwracalne umożliwiające montaż kabiny na prawą lub lewą stronę
Możliwość łączenia z drugą ścianką przesuwną i ścianką prysznicową walk-in Prizma
Możliwość montażu relingu do ściany prostopadłej: TAK
Dane dostawcy: Deante Sp. z o.o.: adres: ul. Twarda 11/13; 95-100 Zgierz e-mail: [email protected]