nawet 90% taniej płytki od 1 zł gwarancja najniższej ceny ponad 2000 wzorów
Sortuj:

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Prześcieradła czyli wybierz dobrze to, na czym śpisz

Prześcieradła


Prześcieradła - nexterio.pl

W kompletach pościeli prześcieradła często są wręcz niedoceniane. Nabywcy bardziej zwracają uwagę na kołdry i poduszki, niż na ten element. Jednak jest to złe podejście – prześcieradła to materiał, na którym spędza się co noc wiele godzin, a więc dobrze zadbać o to, aby było ono jak najbardziej komfortowe.

Pościeradło z gumką – często poszukiwane rozwiązanie

Każdy z własnego doświadczenia wie, że prześcieradło po nocy jest zmięte i częściowo zsunięte. Aby zabezpieczyć się przed tym, warto nabyć pościeradło z gumką, które przez cały czas pozostanie naciągnięte jak trzeba i nie zdarzy się przykra sytuacja, że się zsunie z materaca. Pościeradło z gumką znaleźć można zarówno w kompletach pościeli, jak i kupić osobno, wybierając samodzielnie materiał.

Prześcieradło frotte – jakie zalety?

Choć czas, w którym prześcieradło frotte było dominującym trendem, już minął, nie zmienia to faktu, ze wciąż jest ono praktyczne, miłe w dotyku oraz łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkowo różne warianty wykończeniowe sprawiają, że prześcieradło frotte może stać się nie tylko praktycznym, ale i ozdobnym elementem łóżka.

Prześcieradło frotte z gumką czyli miły dotyk i praktyka

Dobrym rozwiązaniem jest prześcieradło frotte z gumką. Pozwala ono na spędzanie nocy z miłym podkładem, który przez cały czas pozostanie odpowiednio ułożony. Równie popularne jak prześcieradło frotte z gumką jest prześcieradło Jersey, wykonane ze stuprocentowej bawełny. Ma również gumkę, dzięki czemu jest bardzo praktyczne zwłaszcza w przypadku dzieci.