Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Pokaż filtry
Sortuj:

Deski bidetowe

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Deski bidetowe – dodatkowy, praktyczny element do bidetu

Deski bidetowe


 Deski bidetowe - nexterio.pl

Deska do bidetu to dodatkowe wyposażenie do bidetu, jakie może na nim być, ale nie musi. Warto jednak wyposażyć posiadany w taki właśnie element, który – podobnie jak w przypadku sedesu – chroni pomieszczenie przed wydobywaniem się zarazków, jakie mogą kryć w się w muszli. Deska do bidetu przyczepiana jest za pomocą uchwytów montażowych, umieszczonych na bokach urządzenia sanitarnego. To mało skomplikowana operacja, z którą każdy poradzi sobie we własnym zakresie.

Deska bidetowa – jaką wybrać?

Deska bidetowa najczęściej wykonana jest z duroplastu. Warto wybrać model wolnoopadający, dzięki czemu uniknie się przypadkowego pęknięcia podczas gwałtownego zamykania lub samoczynnego opadnięcia deski. Deska bidetowa musi być dopasowana do modelu bidetu, na jakim ma być zamontowana. Przy wielu deskach znajduje się informacja na ten temat. Jeżeli takiej nie ma, dobrze zmierzyć rozstaw uchwytów montażowych.

Deski bidetowe – jak dopasować do kolorystyki?

Deski bidetowe mają zwykle biały kolor, który jest uniwersalnym dla tego typu produktów, ponieważ doskonale pasuje do łazienek o każdej kolorystyce, samych bidetów nie wspominając. Nabycie pozwala również na inny aspekt wykorzystania, nieprzewidziany przez producentów. Zamknięte deski bidetowe stanowią świetne miejsce do chwilowego przechowywania drobnych rzeczy, jak np. pranie czy artykuły higieniczne. Innymi słowy, dzięki nim bidety mogą stać się na kilka chwil stolikami.