Facebook
Loading...
27 Outletów w Polsce
Znajdź
ZnajdźOutlet
Pokaż filtry
Sortuj:

Bidety stojące

ups... żaden produkt nie spełnia Twoich wymagań :(

ale gdy zrezygnujesz z niektórych filtrów, na pewno zobaczysz ciekawą ofertę!

Bidety stojące – wygodne sanitaria dla higieny osobistej

Bidety stojące


 Bidety stojące - nexterio.pl

Bidety stojące to urządzania sanitarne, które coraz częściej montowane są w nowoczesnych łazienkach. Jak działa, wie to niemal każdy, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego urządzania pod swoje potrzeby. Same bidety stojące to nie tylko ceramika, ale również a bateria, a tą trzeba dopasować do armatury.

Bidet stojący – z czego się składa?

Bidet stojący składa się z muszli, na której montowana jest bateria. Muszla powinna być wyposażona w otwór przelewowy, syfon, a także otwór na wspomnianą baterię oraz otwory montażowe pokrywy. Istnieją specjalistyczne baterie do bidetów, zaprojektowane tak, aby maksymalnie ułatwić korzystanie z tego urządzenia. Wiele muszli ma rekomendowane, można także kupić cały komplet, czyli bidet stojący z już dobraną baterią. Urządzenie musi być zamontowane przy ścianie tak, aby istniał łatwy dostęp do armatury doprowadzającej wody, a co za tym idzie – łatwo dało się podłączyć baterię.

Bidet stojący Koło, czyli bidet markowy

Wielu producentów urządzeń sanitarnych ma swoje własne kolekcje bidetów. Na przykład kolekcja bidet stojący Koło obejmuje kilka różnych modeli muszli. Mają one różne kształty i wymagają różnych, ale wszystkie łączy jedno. Każdy bidet stojący Koło wyposażony jest w powłokę Reflex. Ma ona za zadanie skutecznie chronić ceramiczną powierzchnię bidetu przed osadzaniem się kamienia i zanieczyszczeń. Zwraca także elegancki design wszystkich modeli, który wpływa pozytywnie na wystrój łazienki, dodając jej szyku.

Bidet stojący Cersanit – również interesujący wybór

Można także nabyć bidet stojący Cersanit. Ten producent przygotował kilka modeli bidetów montowanych na posadzce, dzięki czemu można dopasować kształtu urządzenia do indywidualnych preferencji. Każdy bidet stojący Cersanit posiada centralnie umieszczony otwór na baterię. Bidety tego producenta łączą w sobie praktyczność ze świetnym designem i pasuje zarówno do toalet o nowoczesnym wystroju, jak i klasycznym.